İnsanların çok büyük çoğunluğu için taksitle ev alma dışındaki bütün seçenekler neredeyse imkansızdır. Bir evin fiyatı bulunduğu yere göre, 200000 TL ile 2000000 TL arasında değişebilmektedir.

Bu çok büyük meblağlara sahip insan sayısı çok azdır. Dolayısıyla vatandaşların taksitle ve ya kredi ile ev almaktan başka şansı yoktur.
Kredi faizleri ve maliyetleri çok yüksek, alabilme şartları da zordur. Eğer kira öder gibi ev sahibi olmak istiyorsanız tek seçeneğiniz faizsiz finans kuruluşlarıdır. Faizsiz finans kuruluşlarının en sağlam ve uygun olanı ise Birikimevim’dir.

Birikimevim’de Kredisiz, Peşinatsız ve Faizsiz Ev İmkanı

Birikimevim her bütçeden aileye küçük taksitlerle ev projeleri sunmaktadır. Dilerseniz peşinatsız ve bütçenize uygun taksitlerle ev sahibi olabilirsiniz. Birikimevim kuruluşunda kesinlikle faiz uygulanmaz, kefil ve bankaların istediği gibi birçok zor belge istenmez.

Birikimevim’e Nasıl Güvenirim?

Birikimevim yeni açılan bir kuruluş değildir. Bugüne kadar binlerce aileyi ev ve araç sahibi yapmıştır. Türkiye’nin bu faizsiz finans konusunda en büyüklerinden biri olan Telli Grup tarafından temelleri atılmıştır. Dilerseniz sistemden ev ve araç sahibi olan üyelerin yorumlarına da bakabilirsiniz.

Birikimevim faizsiz, düşük maliyetli ve müşteri memnuniyeti esaslı projelerle dar gelirli vatandaşları da ev sahibi yapar. Bu projelerde dilerseniz peşinatsız ev seçeneği ile peşinat ödemeden ev sahibi olabilirsiniz.

Neden Birikimevim?

Ev sahibi olmak için genellikle konut kredisi ve faizsiz finans kuruluşları tercihlerinden biri yapılır. Başka yolla konut almak neredeyse imkansızdır. Konut kredisi hem faizli olması hem de yüksek maliyetli olması sebebiyle faizsiz finans kuruluşları kadar avantajlı değildir. Bu avantajlı kuruluşların en iyisi ise Birikimevim’dir.
Birikimevim’in temel avantajları şunlardır:
Faizsiz olması
Kredi ücretleri gibi birçok gereksiz ücretin olmaması
Peşinat ödemek zorunda kalınmaması
Taksitlerin bütçeye uygun olarak sunulması
Güvenilir olması
Çok fazla gereksiz belge istenmemesi
Diğer faizsiz finans kuruluşlarına oranla erken teslimat yapması
Birikimevim’e Nasıl Başvurulur?
Uygun fiyatta ev sahibi olmak için tek yapmanız gereken 444 0 850 numarasından bize ulaşmak.