Bir ev almak herkesin isteğidir. Özellikle kirada oturanlar kira ödemekten kurtulmak için araştırma içinde bulunuyor. Bu araştırmalar içinde birikim yapmak da yer alıyor. Ancak belirli bir gelir düzeyine sahip olan kişiler için bankada para biriktirmek gibi bir yatırım şekli düşünülemiyor bile. Bankada para biriktiremeyen ve belirli bir bütçeye sahip olan kişiler için bir süredir kolay bir ev alma şekli bulunuyor. Bu anlamda yaptığımız araştırmalar bizleri birikimevim firmasına yönlendiriyor. Kişiler Birikimevim sayesinde son derece kaliteli ve cazip koşullarda ev ve araba sahibi olabiliyor.

Bankada Para Biriktirmeden Ev Nasıl Alınıyor?

Bankada para biriktirerek ev almak, ev fiyatları düşünüldüğünde neredeyse bir hayal gibi görünüyor. Her geçen gün artan ev fiyatları birikim yaparak ev alma düşüncesini tamamen yok ediyor. Oysa Birikimevim firması, kredisiz ev alma imkanı sunuyor. Firma sitesinde konuyu tüm detaylarıyla açıklıyor.
Faizsiz,
Peşinatsız,
Ara ödeme olmadan,
Konut kredisi çekmeden,
Sabit taksitlerle,
Bütçenize uygun evi seçerek ev alma imkanı Birikimevim tarafından sunuluyor.

Sizlerde bankada para biriktirme derdiyle uğraşmadan bir ev sahibi olmak istiyorsanız Birikimevim’e ulaşabilirsiniz.

Bankasız Kredisiz Ev Ve Araba Sahibi Olma

Kredisiz ev ve araba alma şekillerine her geçen gün daha cazip seçenekler ekleyen Birikimevim’in Türkiye’nin hemen hemen her şehrinde şube ve ofisleri bulunuyor. Taksitle ev almak isteyenler bu ofisleri ziyaret edebiliyor. Konuyla ilgili ön bilgi almak isteyenler ise sitenin içeriğinde bulunan bilgi alma formunu doldurabiliyor. Birikimevim’de farklı ödeme şekilleri ve sistemleri bulunuyor. Ev almak ya da araba almak isteyenler bu sistemlere katılım yapıyor ve diledikleri evi veya arabayı taksitle alabiliyor.

Bankasız Satın Alınan Evlerin Fiyatları Ne Kadar?

Birikimevim’e katılım sağlayanlar almak istedikleri evin, arabanın fiyatlarını kendileri belirliyor. Belirledikleri fiyattan kendileri gibi ev almak isteyen kişilerle aynı grupta oluyorlar. Bu sistemde her ay bir katılımcıya bir ev alınıyor. Kurallı olan bu sistem sayesinde ne faiz ödemeye, ne ara ödeme yapmaya, ne de kredi çekmeye gerek kalmıyor.