Yatırım şekillerinden biri olan birikim finans, bankada vadeli hesap açarak birikim yapmaktır. Birçok kişi bu işlemi ev sahibi olmak için uygulamaktadır. Ancak ev fiyatlarının sürekli artış gösteriyor olması, banka faizlerinin ise yerinde sayması durumu düşünüldüğünde, bu yatırım şekliyle ev alma düşüncesinin doğru bir düşünceyi yansıtmadığını gösterir.

Ev Almak İçin Ne Yapmak Gerekir?

Bir konut sahibi olmak isteyenler için farklı seçenekler bulunur fakat bu işlemlerin tamamında bir miktar peşinat ödemek şarttır. Peşinatsız ev alma yönteminde ise Birikimevim firması hizmet sunuyor. Senetle ev alma yöntemi denilebilecek bir hizmet sunan Birikimevim, kişilerin taksitle ev alabilmesi için tasarlanmış olan bir sistemdir. Bu sistem üyelik usulüyle çalışır ve son derece güvenilir bir sistemdir.

Birikim Finans İle Ev Alınır Mı?

Bankada para biriktirerek ev almak için büyük birikimler gerekir. Aylık olarak bankaya yatırılan parayla ev almak çok zordur.
Birikimevim firmasında ise;
Banka kredisiz,
Faizsiz,
Ön ödemesiz,
Ara ödemesiz,
Taksitle,
Kefilsiz,
Türkiye’nin tüm il ve ilçelerinden taksitle ev alma imkanı bulunur.

Farklı kişi sayılarına sahip olan grupları seçerek bütçeye uygun taksitlerle konut sahibi olmak için en mantıklı seçimi Birikimevim sunmaktadır.

birikim-finans

Taksit Taksit Ödeyerek Ev Almak

Taksit taksit ödeyerek ev almak her zaman için bütçeyi zorlamayan bir istektir. Fakat bu işlemi bankadan yapmak için;
Peşinat ödemek,
Faiz ödemek,
Masraf ödemek gibi ekstra külfetler gibi kurallar bulunur.

Birikimevim’de ise konut sahibi olmak için banka kredisinden yararlanmaya gerek yoktur. 60 – 120 – 180 – 240 kişi gibi gruplara katılımcı olunur ve ödenen taksitlerle her ay bir üyeye ev alınır. Bu alım işlemi ise çekilen kuraya göre belirlenir. Son derece kaliteli olan bu işlem Birikimevim’in internet sitesinde tüm detaylarıyla açıklanıyor.

Taksitle Ev Fiyatları

Taksitle ev almak ve evinizi erken teslim almak istiyorsanız Birikimevim‘in hizmetleri hakkında bilgi alabilirsiniz. Firma’nın Türkiye’nin neredeyse tamamında ofis, showroom ve büroları bulunuyor. Bu bürolara başvuru yaparak da konunun tüm nitelikleri hakkında bilgi edinebilirsiniz. Taksitle ev ve araba almak için Birikimevim’in kampanya ve cazip imkanlarından yararlanabilirsiniz.