Ülkemizde gelir seviyesine göre yatırım yapan büyük bir grup bulunuyor. Bu grup bu yatırım ve birikimleri genellikle bankada vadeli hesap açtırarak yapıyor. Ancak banka faizleri kişilerin tam olarak beklentisini karşılamıyor. Ev almak için birikim yapmaya çalışanlar ev kredisi oranları ile vadeli hesap faizlerini kıyasladıklarında ortaya neredeyse bir uçurum çıkıyor. ev kredisi ile ev alma sisteminde bir miktar nakitin gerekli olması çoğu kişiyi konut kredisi almaktan vazgeçiriyor.

Ev Almanın Kolay Yolu

Ülkemizde son yıllarda gelişen bir ev alma şekli bulunuyor. Bu sistemde ev ya da araba almak için araç veya ev kredisi başvurusu yapmaya gerek kalmıyor. Birikimevim firması bu sistemi çok kurumsal ve güvenilir bir şekilde yönetiyor.

Birikim Yapmak Ev Almak İçin Yeterli Mi?

Kirada oturan ve kira ödemek zorunda olduğu için çoğu kişi gelir dengesizliği yaşıyor. Oysa Birikimevim firması, taksitle ev almak isteyenlerin birikimlerini hesaplayabilmelerini sağlıyor. Birikimevim, platformu üzerinde birikim sorgulama işlemi yapılabilmesine yönelik hesaplama aracı sunuyor. Sistemde birçok kolay ev ve araba alma skalası sunuluyor.
Sabit sistem,
Erken teslimatlı sistem,
Serbest sistem
Birikimevim tarafından özel fiyatlı ve kolay ödeme imkanına sahip olarak belirleniyor. Kişiler bu sayede ev kredisi faiz ve taksit gibi detaylarla uğraşmadan ev alabiliyor.

Birikim Yapmak İçin Banka Şart Mı?

Konut veya araba alımı için birikim yapmak istiyorsanız bankaya yatırım yapmaya veya ev kredisi hesaplama gibi işlemlerle uğraşmanız gerekmiyor. Birikimevim, Türkiye’nin tüm şehirlerine hizmet sunuyor. Firmanın sistemlerinden dilediğinize katılarak birikim yapmaya başlıyorsunuz. Ev ve araba almak için birikimleriniz kullanılıyor. Katıldığınız gruptaki kişilerle birlikte ev sahibi olabiliyor, gelirinize göre aylık taksit ödeyebiliyorsunuz.

Taksitle Ev Almak İçin Ne Yapılması Gerekiyor?

Taksitle ev almak için Birikimevim’in online sistemine ya da şubelerine ulaşabilirsiniz. Sistemde belirli sayıda kişilerin bulunduğu gruplar bulunuyor ve siz satın almak istediğiniz ev veya arabanın fiyatına özel olan gruba katılım yapıyorsunuz. Bu gruptaki kişi sayısı sizin evinizin taksit sayısını belirtiyor. Son derece kazançlı olan bu sistemde faiz, peşinat ve ara ödeme gibi detaylar bulunmuyor.