Birikiminiz olmadan da tasarrufla ev alacağınızı biliyor musunuz? Ülkemizde bir ailenin geçimini rahat bir şekilde sürdürmesi için ev sahibi olması şarttır.

Bir eve sahip olmak aynı zamanda güvenilir bir mal varlığıdır. Ancak yükselen banka konut kredileri kişilere kolay bir şekilde ev alma imkanı vermez. Ayrıca banka kredisiyle ev almak için azımsanmayacak derecede bir birikim sahibi olmak şarttır.

Bu nedenle hem kirada oturup hem de birikim sahibi olunamayacağından dolayı banka kredisiyle ev sahibi olmak son derece zordur. Bu zorluk bazı kuruluşlar tarafından fark edildiğinden son yıllarda ev alma konusunda güzel seçeneklere sahip olan bir firma bulunuyor. Birikimevim olarak bilinen bu firma kiradan kurtulmak isteyenlere çok kolay ödeme seçenekleriyle ev alma imkanı sunuyor.

Birikimevim’den Sabit Sistem İle Taksitle Ev Almak

Kira ödemekten bıktınız ve artık kendi evimin taksitini ödeyim diyorsanız Birikimevim;
Taksitle,
Faizsiz,
Peşinatsız,
Ara ödemesiz,
Kira öder gibi ev alma seçenekleri sunuyor.
Bu yöntemlerden ilkini ise sabit sistem oluşturuyor. Her bütçeye uygun olan bu sistemler Birikimevim’in sitesinde ayrıntılı olarak açıklanıyor. Kirada oturmaktan ve her ay başkasının evine para ödemekten kurtarıyor.

Birikimevim’den Erken Teslimatlı Sistemle Ev Almak

Ev almak istiyor ve erken teslim imkanından yararlanma usulünü tercih ediyorsanız Birikimevim’de bu isteğe de cevap veriliyor. Ara ödeme ya da herhangi bir ek ödeme olmaksızın evinizi erkenden teslim almak için Birikimevim’in sitesinden bilgi edinebilirsiniz.
Birikimevim’den Serbest Sistemle Ev Almak
Bütçenize uygun ev almanıza yönelik kaliteli ve güvenilir ev almak için özel formuller oluşturan Birikimevim’den kendinize özel seçeneklerle ev alabilirsiniz.
Birikimevim’in kişinin isteklerine özel olarak oluşturduğu serbest sistem;
Ödeme miktarı,
Taksit sayısı,

Ev teslim tarihi gibi özel içerikleri kendinizin belirleyeceği içerik sunuyor.
Bu şekilde ev alarak evinizi hızlı ve kendi bütçenize uygun olan seçeneklerle ödeyebilir, erken teslim avantajından yararlanabilirsiniz. Birikimevim’de ödeme konusunda büyük kolaylıklar sağlanıyor. Sıkıntı yaşamadan, bütçenizi zorlamadan, sabit taksitlerle senetle ev ve senetle araba almak için bu sistemleri değerlendirebilirsiniz. Kira ödemek sizi sıktıysa Birikimevim’in bu içeriklerini incelemenizde yarar var.