Kredisiz Ev sahibi olmak, kirada oturmamak, az borçlanarak ev sahibi olmak için çok çalışmak gerekir. Yıllarca çalışıp birikim yaparak konut veya taşıt sahibi olmak isteyen kişiler bulunur. Daha önceleri yastık altı  dediğimiz birikim sayesinde daha kolay ev, araba sahibi olunurken günümüzde bu durum biraz daha farklı ilerlemektedir. Taksit imkânları, az faizli krediler ve sizi ev, araba sahibi yapacak birçok finansman şirketleri bulunur.
Bunlar aynı mantıkla ilerler birikimi her ay kendiniz değil, kurumlar sizler için yapar. Günümüz şartlarında ev sahibi olmak gittikçe zor bir durumda. Bankaların yüksek faiz oranları kişileri korkutmaktadır. Konut kredisinde bankalar belirlenen miktarın en az yüzde on, en çok ise yüzde doksan oranında peşinat sunar. Uygun faiz olanakları ile ödeme kolaylığı oluşturulan sistemde ev sahibi olma fırsatı bulunur.

Kredisiz Ev Sahibi Olmak Mümkün Mü?

Günümüzde bankadan kredi çekmeden, ev sahibi olmak için birçok şirketler bulunur. Bu finansman şirketler, kişilerin az bir miktar ön ödeme koşuluyla, her ay kira öder gibi ev sahibi olma imkânı sunar. İstediğiniz evin ücretine göre, yapacağınız ön ödeme miktarı artar.

Ödeme kolaylığıyla yardımcı olan bu şirketlerden biri de Birikimevim şirketidir. Mutlaka görüşüp, fikir sahibi olarak ev almaya karar verebilirsiniz. Sizde evinizde oturarak her ay kira öder gibi faizsiz biçimde evinizin ücretini ödeyebilirsiniz.

Günümüzde Ev Sahibi Olmanın Zorlukları?

Sürekli çalışıp kazandığımız miktarın neredeyse büyük bir bölümü ile kira ödemekteyiz. Kira sözleşmeleri, kaporalar, zamanından önce evden çıkarılıp evsiz kalanlar, duvarına bir resim bile asmayı yasaklayan ev sahipleri bulunur.
Birikim yaparak almak istediğinizde, sürekli artan ev fiyatları, borç alabilecek kişilerin olmaması, bankaların kredi vermemesi veya yüksek faiz oranları her şey gün geçtikçe zor bir hal almaktadır. Bu durumda insanların yararı için oluşturulan kampanyalar ve şirketler oluşur. Kira öder gibi ev sahibi olmak veya çok düşük faiz olanları ile kredi çekebilmek için gerekenleri yapmaktadırlar. Ev Kredisi ile sizde kendinize uygun eve sahip olabilir uygun taksit imkânlarından faydalanabilirsiniz.