Ev sahibi olmak isteyenlerin üstünde durduğu en önemli konu faizsiz, düşük taksitlerle kira öder gibi ödeme yapmaktır. Bu çoğu zaman imkânsız gibi gözükmektedir. Vatandaşlar kara kara kiradan kurtulma hayalinin suya düştüğünü düşünmektedir. Birikimevim, katılımcılarına bu hayallerini gerçekleştirmede ön ayak olmaktadır. Uzman kadrosuyla iletişime geçildiği anda katılımcılara yönelik sistemleriyle faizsiz, kira öder gibi ev sahibi yapan finansman şirketidir.

Kira Öder Gibi Ev Sahibi Olmak Mümkün mü?

Birikimevim ile sisteme katılıp faizsiz, peşinatsız, kira öder gibi ev almak mümkün. İlk olarak yapılması gereken Türkiye’nin her yerinde tüm vatandaşlara ev almak için hizmet ve fırsatlar sunan Birikimevim ailesiyle iletişime geçmek olacaktır.

Birikimevim Ailesinin Ferdi Nasıl Olurum?

Birikimevim ile iletişime geçildiği anda bu ailenin ferdi olunabiliyor. Daha sonra vatandaşlara ihtiyaçları doğrultusunda şirketin sistemleri anlatılıyor ve kişiye en uygun sistem belirlenip ona yönelik bir hesaplama tablosu hazırlanıyor. İster 100 Bin TL, ister 200 Bin TL, ister 300 Bin TL yani ihtiyacı doğrultusunda finansman desteği sunuluyor. En uygun finans yöntemi belirlendikten sonra Birikimevim şirketiyle sözleşme yapılıyor ve vatandaş için satın alınmak istenen ev güvence altına alınıyor. Noter huzurunda yapılan kurayla vatandaşın ev almak için kura sırası belirlenip evi teslim alacağı tarih belirleniyor. Sırası gelen kişi evi teslim aldıktan sonra mutlu ve huzurlu bir hayale kavuşmuş oluyor.

Kişiye uygun sistemler nelerdir?

l Sabit Sistem: Noter huzurunda yapılan kurayla evin telim tarihi belli olan kişi sırası geldiğinde evi teslim alır. Ödemek istediği taksitleri kendi belirleyerek ev sahibi olur.
l Erken Teslimatlı Sistem: Bu sistemin amacı ev teslim alındıktan sonra belli oranda artan taksitlerle evin borcunu bitirmektir. Kişi ek bir ödeme yapılmadan ve gerekli tutardan farklı bir tutar ödemeden kısa bir sürede ev sahibi olabilir.
l Serbest Sistem: Noter huzurunda çekilen kuraya göre katılımcı evi teslim aldıktan sonra ödenen taksit tutarını artırıp borcu erken bitirme şansına sahip. İstenirse ara ödeme yaparak erken bir tarihte ev almak mümkün. Bu sistemde ödenen taksit tutarlarıyla evin teslim tarihini katılımcılar kendileri belirleyebiliyor.
Bu cazip sistemler vatandaşları ev alma konusunda teşvik ediyor. Mutlu, huzurlu bir hayalin peşine düşürüyor.