Son yıllarda birçok aile Birikimevim gibi kuruluşlardan haberdar olmadığı için konut kredisi ile ev almıştır. Birikimevim’in avantajlı fiyatları ve taksitleri bilindikçe konut kredilerinin yerini almaktadır. Faiz ödemek istemeyen, birçok belge ve evrakla uğraşmak istemeyen vatandaşlar evlerini bu yolla alıyor. Faiz olmadığı için Birikimevim’de taksitler daha uygundur.

Birikimevim Nasıl Avantajlar Sunar?

Öncelikle Birikimevim’de faiz yoktur. Faiz olmadığı için fiyatlar ve taksitler bankalarınkinden çok daha uygundur. Ayrıca her bütçeye uygun ödeme planları yapılır. Birikimevim ile ev sahibi olmak ev sahibi olmanın en kolay yoludur. Ayrıca Birikimevim diğer faizsiz finans kuruluşlarına göre de en avantajlı olanıdır. Teslimatı en kısa sürede yapan kuruluştur.

Birikimevim’den Nasıl Ev Sahibi Olabilirim?

Birikimevim ile ev sahibi olmak çok kolaydır. Kredi derdi olamadan, sorunsuz sıkıntısız daha düşük maliyetli bir şekilde ev sahibi olursunuz.
Ev sahibi olmak için şunları yapmanız yeterlidir:
Birikimevim’i arayın ve ya internet sitesinden aranma talebinde bulunun.
Beğendiğiniz evi bildirin
Bütçenizi belirleyin
Taksit miktarını belirleyin.
Sözleşmeleri çift taraflı imzalayın ve evinize kavuşun.
Görüldüğü gibi tamamı sizin inisiyatifinizde olan şartlarla evinizi kolayca alabilirsiniz.
Birikimevim Güvenilir Mi?
31 yıllık tecrübesi ile Telli Grup tarafından kurulan Birikimevim bir sürü aileyi ev sahibi yapmıştır. Dilerseniz internet sitesinden ev alan vatandaşların görüşlerine bakabilirsiniz.

Birikimevim Mi? Kredi Mi?

Ev almak için ev kredisi kullanan insanlar daha önce Birikimevim’e bakmadıkları için üzüntü duyarlar.
Birikimevim, en uygun konut kredisi maliyetinin bile çok altında fiyatlarla ev sahibi yapıyor. Bilindiği üzere kredi her bütçeye hitap etmez. Ayrıca konut kredisini almak zor, maliyeti de fazladır.

Birikimevim’e Nasıl Başvurabilirim?

Ev almak için Birikimevim internet sayfasını ziyaret edip form doldurmanız ya da 444 0 850 numaralı telefonumuzu aramanız yeterlidir. Çok kısa süre içinde başvurularınız sonuçlanır ve evinize kavuşmak için işlemler sonuçlandırılır.
İnternet sitemizde bulunan aranma talebi formu kısa süre içinde doldurulabilir.
Kısacası, evini kolayca almak isteyen insanlar Birikimevim’de. Birikimevim’de faiz, peşinat, kefil ve belge gibi sorunlar yoktur.